DETAIL spoje: 545022 / 186

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 15:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 2 km Liberec,,České mládeže LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 4 km Liberec,,Husitská LI 0001 15:40 15:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001 15:42 15:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 5 km Liberec,,Domažlická LI 0001 15:43 15:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:45 15:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 15:46 15:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 15:47 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 8 km Liberec,,Babylon LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,