DETAIL spoje: 545022 / 187

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001 16:15 16:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 16:17 16:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 16:19 16:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 16:20 16:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 16:21 16:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001 16:23 16:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001 16:24 16:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001 16:25 16:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 16:27 16:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 16:28 16:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 6 km Liberec,,České mládeže LI 0001 16:29 16:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 16:32 16:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 8 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 16:34 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,