DETAIL spoje: 545022 / 195

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 16:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 16:46 16:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 16:47 16:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 16:49 16:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 16:51 16:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:55 16:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 17:04 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:05 17:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 17:07 17:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 17:08 17:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001 17:10 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 17:13 17:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 11 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 11 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 13 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 17:21 17:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 13 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 17:23 17:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 14 km Liberec,,OC NISA LI 0001 17:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,