DETAIL spoje: 545022 / 196

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 0 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 1 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 15:52 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 15:54 15:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 3 km Liberec,,Americká LI 0001 15:56 15:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 3 km Liberec,,Domažlická LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 4 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 15:59 15:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 4 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 16:01 16:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 6 km Liberec,,Babylon LI 0001 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,