DETAIL spoje: 545022 / 203

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 17:17 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 17:18 17:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 17:22 17:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:26 17:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:29 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:35 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 17:38 17:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 11 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 11 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 17:47 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,