DETAIL spoje: 545022 / 207

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 17:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 17:36 17:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 17:41 17:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:48 17:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 17:56 17:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 11 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 11 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 18:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,