DETAIL spoje: 545022 / 214

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 0 km Liberec,,Americká LI 0001 16:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 0 km Liberec,,Domažlická LI 0001 16:58 16:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 17:00 17:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 17:01 17:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001 17:02 17:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001 17:04 17:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 3 km Liberec,,Babylon LI 0001 17:06 17:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:08 17:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 5 km Liberec,,Textilana LI 0001 17:12 17:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 6 km Liberec,,U Lomu LI 0001 17:14 17:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 7 km Liberec,,Ječná LI 0001 17:16 17:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 7 km Liberec,,Východní LI 0001 17:17 17:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 8 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 17:19 17:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 8 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 17:20 17:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 10 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 17:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,