DETAIL spoje: 545022 / 215

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 18:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 18:15 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:23 18:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:32 18:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 18:34 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 18:35 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,