DETAIL spoje: 545022 / 223

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 18:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001 18:52 18:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001 18:54 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 18:55 18:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:58 19:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001 19:02 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001 19:03 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001 19:05 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 19:07 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 19:09 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001 19:11 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 19:13 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 19:14 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 10 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 19:15 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 11 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 19:17 19:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 11 km Liberec,,OC NISA LI 0001 19:19 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,