DETAIL spoje: 545022 / 224

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 17:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 0 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 1 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 3 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 3 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 4 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 5 km Liberec,,České mládeže LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 5 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 6 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 6 km Liberec,,Husitská LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 7 km Liberec,,Americká LI 0001 17:57 17:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001 17:58 17:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 8 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:00 18:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 8 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 18:01 18:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 9 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:02 18:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 9 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:04 18:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 10 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:06 18:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 11 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:08 18:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 12 km Liberec,,Textilana LI 0001 18:12 18:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 13 km Liberec,,U Lomu LI 0001 18:14 18:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 14 km Liberec,,Ječná LI 0001 18:16 18:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 14 km Liberec,,Východní LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 15 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 15 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 18:20 18:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 17 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 18:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,