DETAIL spoje: 545022 / 236

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 18:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 0 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 18:17 18:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 1 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 18:19 18:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 3 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 18:22 18:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 3 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 18:24 18:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 4 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 18:25 18:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 18:26 18:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 18:27 18:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 6 km Liberec,,Husitská LI 0001 18:28 18:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 6 km Liberec,,Americká LI 0001 18:30 18:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 6 km Liberec,,Domažlická LI 0001 18:31 18:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 18:33 18:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 18:34 18:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 18:35 18:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 8 km Liberec,,nádraží LI 0001 18:37 18:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 9 km Liberec,,Babylon LI 0001 18:39 18:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,