DETAIL spoje: 545022 / 24

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:49  5:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001  5:50  5:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 2 km Liberec,,České mládeže LI 0001  5:51  5:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  5:53  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  5:54  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 4 km Liberec,,Husitská LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 5 km Liberec,,Domažlická LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 8 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:06  6:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:09  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 10 km Liberec,,Textilana LI 0001  6:11  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001  6:13  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 11 km Liberec,,Ječná LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 12 km Liberec,,Východní LI 0001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 12 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  6:19  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 13 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 14 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001  6:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,