DETAIL spoje: 545022 / 25

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 0 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 0 km Liberec,,Východní LI 0001  5:59  5:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 1 km Liberec,,Ječná LI 0001  6:00  6:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 2 km Liberec,,U Lomu LI 0001  6:02  6:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 2 km Liberec,,Textilana LI 0001  6:04  6:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:08  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 4 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:11  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 5 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:13  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:16  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 7 km Liberec,,Domažlická LI 0001  6:19  6:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 8 km Liberec,,Americká LI 0001  6:20  6:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 8 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:21  6:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 9 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:23  6:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 9 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:24  6:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 11 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:27  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 11 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:29 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,