DETAIL spoje: 545022 / 259

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 0 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 21:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 1 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 21:38 21:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 2 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 21:40 21:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 2 km Liberec,,Východní LI 0001 21:41 21:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 3 km Liberec,,Ječná LI 0001 21:42 21:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001 21:44 21:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 4 km Liberec,,Textilana LI 0001 21:45 21:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:48 21:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 6 km Liberec,,Babylon LI 0001 21:52 21:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001 21:53 21:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 21:55 21:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 8 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 21:56 21:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 9 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 21:57 21:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 9 km Liberec,,Domažlická LI 0001 21:59 21:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 10 km Liberec,,Americká LI 0001 22:00 22:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 10 km Liberec,,Husitská LI 0001 22:01 22:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 11 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 22:03 22:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 11 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 22:04 22:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 13 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:06 22:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 13 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:08 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,