DETAIL spoje: 545022 / 298

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 22:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 22:22 22:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 22:23 22:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 2 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 22:24 22:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 2 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 22:25 22:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 3 km Liberec,,Husitská LI 0001 22:26 22:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 3 km Liberec,,Americká LI 0001 22:27 22:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001 22:28 22:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 4 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 22:30 22:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 5 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 22:31 22:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 5 km Liberec,,Viadukt LI 0001 22:32 22:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 6 km Liberec,,nádraží LI 0001 22:34 22:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 7 km Liberec,,Babylon LI 0001 22:36 22:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 7 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 22:38 22:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 9 km Liberec,,Textilana LI 0001 22:42 22:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 9 km Liberec,,U Lomu LI 0001 22:44 22:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 10 km Liberec,,Ječná LI 0001 22:46 22:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 11 km Liberec,,Východní LI 0001 22:47 22:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 11 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 22:49 22:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 12 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 22:50 22:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 13 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 22:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,