DETAIL spoje: 545022 / 33

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:30  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:32  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:35  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 6 km Liberec,,České mládeže LI 0001  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 8 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 10 km Liberec,,Kavkazská LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 11 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 11 km Liberec,,OC NISA LI 0001  6:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,