DETAIL spoje: 545022 / 36

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 0 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  6:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 1 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  6:28  6:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 1 km Liberec,,Průmyslová LI 0001  6:29  6:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 2 km Liberec,,České mládeže LI 0001  6:30  6:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 3 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  6:32  6:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 3 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 4 km Liberec,,Husitská LI 0001  6:34  6:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 5 km Liberec,,Domažlická LI 0001  6:37  6:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 5 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 6 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 6 km Liberec,,Viadukt LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 7 km Liberec,,nádraží LI 0001  6:43  6:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 8 km Liberec,,Babylon LI 0001  6:45  6:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:48  6:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 10 km Liberec,,Textilana LI 0001  6:50  6:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 10 km Liberec,,U Lomu LI 0001  6:52  6:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 11 km Liberec,,Ječná LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 12 km Liberec,,Východní LI 0001  6:56  6:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 12 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  6:58  6:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 13 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  6:59  6:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 14 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001  7:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,