DETAIL spoje: 545022 / 4

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 0 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 1 km Liberec,,nádraží LI 0001  4:24  4:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  4:26  4:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 2 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:28  4:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 3 km Liberec,,Textilana LI 0001  4:30  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 4 km Liberec,,U Lomu LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 5 km Liberec,,Ječná LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 5 km Liberec,,Východní LI 0001  4:35  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 6 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  4:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,