DETAIL spoje: 545022 / 45

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:13  7:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:15  7:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  7:17  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  7:19  7:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001  7:23  7:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  7:25  7:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 6 km Liberec,,České mládeže LI 0001  7:27  7:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  7:30  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 8 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  7:32 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,