DETAIL spoje: 545022 / 5

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  4:45  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  4:48  4:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  4:52  4:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001  4:53  4:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  4:55  4:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18161 19 6 km Liberec,,České mládeže LI 0001  4:57  4:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 8 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 8 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  5:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,