DETAIL spoje: 545022 / 52

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 0 km Liberec,,Americká LI 0001  7:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 0 km Liberec,,Domažlická LI 0001  7:18  7:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  7:20  7:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  7:21  7:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  7:22  7:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  7:24  7:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 3 km Liberec,,Babylon LI 0001  7:26  7:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  7:28  7:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 5 km Liberec,,Textilana LI 0001  7:32  7:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 6 km Liberec,,U Lomu LI 0001  7:34  7:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 7 km Liberec,,Ječná LI 0001  7:36  7:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 7 km Liberec,,Východní LI 0001  7:37  7:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 8 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  7:39 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,