DETAIL spoje: 545022 / 71

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 1 km Liberec,,Babylon LI 0001  8:48  8:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 3 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 3 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 4 km Liberec,,Domažlická LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 4 km Liberec,,Americká LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 5 km Liberec,,Husitská LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 6 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 7 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001  9:04  9:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 7 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001  9:06 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,