DETAIL spoje: 545022 / 8

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 0 km Liberec,,Americká LI 0001  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 0 km Liberec,,Domažlická LI 0001  4:43  4:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  4:45  4:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  4:46  4:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  4:47  4:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  4:49  4:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 3 km Liberec,,Babylon LI 0001  4:51  4:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:54  4:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 5 km Liberec,,Textilana LI 0001  4:56  4:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 6 km Liberec,,U Lomu LI 0001  4:58  4:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 7 km Liberec,,Ječná LI 0001  5:00  5:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 7 km Liberec,,Východní LI 0001  5:02  5:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 8 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  5:04  5:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 8 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001  5:05  5:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 10 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001  5:07 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,