DETAIL spoje: 545022 / 88

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 0 km Liberec,,Americká LI 0001  9:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 0 km Liberec,,Domažlická LI 0001  9:38  9:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 1 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001  9:40  9:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 1 km Liberec,Františkov,škola LI 0001  9:41  9:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 2 km Liberec,,Viadukt LI 0001  9:42  9:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 2 km Liberec,,nádraží LI 0001  9:44  9:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 3 km Liberec,,Babylon LI 0001  9:46  9:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:48  9:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 5 km Liberec,,Textilana LI 0001  9:52  9:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 6 km Liberec,,U Lomu LI 0001  9:54  9:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 7 km Liberec,,Ječná LI 0001  9:56  9:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 7 km Liberec,,Východní LI 0001  9:57  9:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 8 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001  9:59 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,