DETAIL spoje: 545022 / 94

Základní informace:

Linka: 545022IDOS
Název: Kunratice Mšenská - Fügnerova - Americká - Průmyslová zóna Jih - OC Nisa
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53315 25 0 km Liberec,,OC NISA LI 0001 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 55045 24 0 km Liberec,,OC NISA kino LI 0001 10:14 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52812 23 1 km Liberec,,Kavkazská LI 0001 10:16 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52814 22 3 km Liberec,,Prům.zóna JIH LI 0001 10:19 10:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52813 21 3 km Liberec,,U Slunného potoka LI 0001 10:21 10:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53312 20 4 km Liberec,,Průmyslová LI 0001 10:22 10:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 52885 18 4 km Liberec,,Banskobystrická LI 0001 10:23 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18168 17 5 km Liberec,,Kubelíkova LI 0001 10:24 10:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47494 16 6 km Liberec,,Husitská LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53284 15 6 km Liberec,,Americká LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53290 14 6 km Liberec,,Domažlická LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18183 13 7 km Liberec,Františkov,sídl. LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47498 12 7 km Liberec,Františkov,škola LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 50931 11 8 km Liberec,,Viadukt LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51667 10 8 km Liberec,,nádraží LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 49232 9 9 km Liberec,,Babylon LI 0001 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 10 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:39 10:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 7 11 km Liberec,,Textilana LI 0001 10:41 10:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 6 12 km Liberec,,U Lomu LI 0001 10:43 10:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53301 5 13 km Liberec,,Ječná LI 0001 10:45 10:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18215 4 13 km Liberec,,Východní LI 0001 10:47 10:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53302 3 14 km Liberec,,Kunratická sídl. LI 0001 10:49 10:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47500 2 14 km Liberec,Starý Harcov,kynolog.cvičiště LI 0001 10:50 10:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53529 1 16 km Liberec,Kunratice,Mšenská LI 0001 10:52 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,