DETAIL spoje: 545023 / 11

Základní informace:

Linka: 545023IDOS
Název: Pekárny - Zelené Údolí - Fügnerova - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51697 2 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001 20:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 3 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001 20:59 20:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 4 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001 21:01 21:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 5 1 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 6 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001 21:03 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 7 2 km Liberec,,Košická LI 0001 21:05 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 21:07 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 9 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 21:11 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 21:13 21:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 11 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001 21:14 21:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 12 5 km Liberec,,U Věže LI 0001 21:15 21:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 13 5 km Liberec,,Dožínková LI 0001 21:16 21:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 14 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001 21:17 21:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 15 7 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001 21:18 21:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 16 7 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001 21:19 21:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 17 8 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001 21:20 21:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51699 18 9 km Stráž n.Nisou,, LI 0001 21:22 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,
- nejede 31.12.2020