DETAIL spoje: 545023 / 2

Základní informace:

Linka: 545023IDOS
Název: Pekárny - Zelené Údolí - Fügnerova - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 18 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  5:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 17 1 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:13  5:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 16 1 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  5:15  5:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 15 2 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  5:16  5:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 14 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:18  5:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 13 4 km Liberec,,Dožínková LI 0001  5:19  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 12 4 km Liberec,,U Věže LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 11 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:22  5:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 9 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 7 6 km Liberec,,Košická LI 0001  5:29  5:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 5 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  5:31  5:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 4 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  5:33  5:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 3 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 2 9 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51674 1 9 km Liberec,,Pekárny LI 0001  5:37 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,