DETAIL spoje: 545023 / 3

Základní informace:

Linka: 545023IDOS
Název: Pekárny - Zelené Údolí - Fügnerova - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51674 1 0 km Liberec,,Pekárny LI 0001  5:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 2 0 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  5:20  5:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 3 1 km Liberec,,Krejčího LI 0001  5:21  5:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 4 1 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  5:23  5:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 5 2 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  5:24  5:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51692 6 2 km Liberec,,U Močálu LI 0001  5:25  5:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 7 3 km Liberec,,Košická LI 0001  5:27  5:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  5:30  5:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 9 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  5:32  5:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  5:34  5:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 11 5 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  5:35  5:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 12 5 km Liberec,,U Věže LI 0001  5:36  5:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 13 6 km Liberec,,Dožínková LI 0001  5:37  5:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 14 6 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  5:38  5:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 15 7 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  5:40  5:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 16 8 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  5:41  5:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 17 9 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  5:43  5:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51699 18 9 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  5:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,