DETAIL spoje: 545023 / 6

Základní informace:

Linka: 545023IDOS
Název: Pekárny - Zelené Údolí - Fügnerova - Růžodol I - Stráž nad Nisou
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51699 18 0 km Stráž n.Nisou,, LI 0001  6:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51685 17 1 km Stráž n.Nisou,,elektrárna LI 0001  6:33  6:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53523 16 1 km Stráž n.Nisou,,Oblouková LI 0001  6:35  6:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51682 15 2 km Liberec,Růžodol I,Mlýn LI 0001  6:36  6:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18212 14 3 km Liberec,Růžodol I, LI 0001  6:38  6:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 48778 13 4 km Liberec,,Dožínková LI 0001  6:39  6:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51694 12 4 km Liberec,,U Věže LI 0001  6:40  6:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51659 11 4 km Liberec,,Malé nám. LI 0001  6:41  6:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 5 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:42  6:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 9 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:44  6:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 8 6 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:47  6:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 7 6 km Liberec,,Košická LI 0001  6:49  6:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51693 5 7 km Liberec,,Horní Kopečná LI 0001  6:51  6:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51639 4 8 km Liberec,,Dobiášova LI 0001  6:53  6:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51649 3 8 km Liberec,,Krejčího LI 0001  6:54  6:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51697 2 9 km Liberec,,Zelené Údolí LI 0001  6:56 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,