DETAIL spoje: 545024 / 102

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001 14:19 14:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:20 14:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 14:21 14:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 14:22 14:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:23 14:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:25 14:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:27 14:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:30 14:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 14:32 14:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 14:33 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:34 14:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 14:40 14:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 14:42 14:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 14:45 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,