DETAIL spoje: 545024 / 106

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 14:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001 14:35 14:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 14:36 14:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 14:37 14:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 14:38 14:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 14:39 14:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 14:41 14:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 14:43 14:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 14:46 14:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 14:48 14:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 14:49 14:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 14:50 14:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001 14:51 14:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 14:53 14:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001 14:54 14:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 14:55 14:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 14:56 14:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 14:57 14:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 14:58 14:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 14:59 14:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 15:01 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,