DETAIL spoje: 545024 / 116

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 1 km Liberec,,Košická LI 0001 15:08 15:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 15:09 15:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 2 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:10 15:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:11 15:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:13 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 3 km Liberec,,Slovanská LI 0001 15:14 15:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 3 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 4 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 4 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 4 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 5 km Liberec,,Mařanova LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 5 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 15:21 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,