DETAIL spoje: 545024 / 118

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001 15:15 15:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:16 15:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:17 15:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 15:18 15:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:19 15:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:21 15:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:23 15:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 15:26 15:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 15:28 15:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 15:29 15:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 15:30 15:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001 15:31 15:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 15:33 15:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001 15:34 15:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 15:35 15:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 15:36 15:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 15:37 15:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 15:38 15:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 15:39 15:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 15:41 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,