DETAIL spoje: 545024 / 124

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 15:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001 15:49 15:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 15:50 15:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 15:51 15:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 15:52 15:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 15:53 15:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 15:55 15:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 15:57 15:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 16:00 16:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 16:02 16:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 16:03 16:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 16:04 16:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001 16:05 16:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 16:07 16:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001 16:08 16:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 16:09 16:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 16:10 16:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 16:11 16:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 16:12 16:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 16:13 16:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 16:15 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,