DETAIL spoje: 545024 / 148

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 18:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001 18:43 18:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 18:44 18:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 18:45 18:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 18:46 18:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 18:47 18:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001 18:49 18:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 18:51 18:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 18:54 18:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001 18:56 18:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 18:57 18:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 18:58 18:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001 18:59 18:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:01 19:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001 19:02 19:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 19:03 19:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 19:04 19:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 19:05 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 19:07 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 19:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,