DETAIL spoje: 545024 / 149

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 19:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 19:06 19:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 19:07 19:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 19:08 19:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 19:09 19:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 19:10 19:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:11 19:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 19:13 19:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 19:14 19:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 19:15 19:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 19:16 19:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:18 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:22 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 19:24 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 19:26 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 19:27 19:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 19:29 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 19:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,