DETAIL spoje: 545024 / 150

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 31 0 km Liberec,Radčice, LI 0001 11:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 30 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 11:46 11:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 29 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 11:47 11:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 28 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001 11:49 11:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 27 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 11:51 11:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 11:53 11:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 5 km Liberec,,Letná LI 0001 11:54 11:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 11:55 11:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 11:56 11:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 11:57 11:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001 11:58 11:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 8 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 12:01 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 8 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:03 12:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:04 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001 12:07 12:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 10 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 12:08 12:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 10 km Liberec,,Čechova LI 0001 12:09 12:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 11 km Liberec,,Mostecká LI 0001 12:10 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001 12:11 12:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 12 km Liberec,,Slovanská LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 12 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 12 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 13 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 13 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 13 km Liberec,,Mařanova LI 0001 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 12:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,