DETAIL spoje: 545024 / 155

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 19:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 19:57 19:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 19:58 19:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 19:59 19:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 20:00 20:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 20:01 20:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 20:02 20:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 20:04 20:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 20:05 20:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 20:06 20:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 20:07 20:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:09 20:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:13 20:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53306 15 6 km Liberec,,Sokolská most LI 0001 20:15 20:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 20:17 20:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 7 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 20:18 20:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 20:19 20:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 8 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 20:20 20:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 8 km Liberec,,Letná LI 0001 20:21 20:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 20:22 20:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 23 10 km Liberec,,Obzor LI 0001 20:24 20:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 24 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 20:25 20:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 27 11 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 20:28 20:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 28 12 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 20:30 20:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53535 29 13 km Liberec,Radčice, LI 0001 20:31 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,