DETAIL spoje: 545024 / 164

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 29 0 km Liberec,Radčice, LI 0001 20:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 28 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 20:40 20:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 27 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 20:41 20:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 26 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001 20:43 20:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 20:45 20:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 20:47 20:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 5 km Liberec,,Letná LI 0001 20:49 20:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 20:50 20:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 20:51 20:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 20:52 20:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001 20:53 20:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001 20:55 20:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 20:57 20:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 20:58 21:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001 21:02 21:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 21:03 21:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001 21:04 21:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001 21:05 21:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001 21:06 21:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001 21:07 21:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 21:08 21:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 21:09 21:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 12 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 21:10 21:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 21:11 21:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001 21:12 21:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 21:13 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,