DETAIL spoje: 545024 / 2

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 0 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  4:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 1 km Liberec,,Košická LI 0001  4:32  4:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 1 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  4:33  4:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 2 km Liberec,,Čechova LI 0001  4:34  4:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 2 km Liberec,,Mostecká LI 0001  4:35  4:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 3 km Liberec,Rochlice, LI 0001  4:36  4:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 3 km Liberec,,Slovanská LI 0001  4:37  4:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 3 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  4:38  4:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 4 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  4:39  4:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 4 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  4:40  4:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 4 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  4:41  4:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 5 km Liberec,,Mařanova LI 0001  4:42  4:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 5 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  4:43 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,