DETAIL spoje: 545024 / 24

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  5:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 1 km Liberec,,Letná LI 0001  5:54  5:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  5:55  5:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  5:56  5:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  5:57  5:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  5:58  5:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  6:01  6:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  6:03  6:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  6:04  6:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001  6:07  6:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 6 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  6:08  6:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001  6:09  6:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 7 km Liberec,,Mostecká LI 0001  6:10  6:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001  6:11  6:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 8 km Liberec,,Slovanská LI 0001  6:12  6:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 8 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  6:13  6:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  6:14  6:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 9 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  6:15  6:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 9 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  6:16  6:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001  6:17  6:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 10 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  6:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,