DETAIL spoje: 545024 / 282

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 17:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 1 km Liberec,,Letná LI 0001 17:30 17:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 17:31 17:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 17:32 17:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 17:33 17:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001 17:34 17:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 17:37 17:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 17:39 17:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 17:42 17:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001 17:44 17:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 6 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 17:45 17:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001 17:46 17:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 7 km Liberec,,Mostecká LI 0001 17:47 17:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001 17:49 17:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 8 km Liberec,,Slovanská LI 0001 17:50 17:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 8 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 17:51 17:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 17:52 17:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 9 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 17:53 17:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 9 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 17:54 17:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001 17:55 17:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 10 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 17:57 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,