DETAIL spoje: 545024 / 317

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 19:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001 19:21 19:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 19:22 19:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 19:23 19:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 19:24 19:24 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001 19:25 19:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001 19:26 19:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001 19:28 19:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001 19:29 19:29 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 19:30 19:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001 19:31 19:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 19:33 19:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 19:37 19:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 16 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 19:38 19:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001 19:40 19:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 19:41 19:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 19:42 19:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 19:43 19:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001 19:44 19:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 19:45 19:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 11 km Liberec,,Obzor LI 0001 19:47 19:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001 19:48 19:48 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 29 12 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 19:51 19:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 30 13 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 19:53 19:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53535 31 13 km Liberec,Radčice, LI 0001 19:54 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,