DETAIL spoje: 545024 / 38

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 29 0 km Liberec,Radčice, LI 0001  8:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 28 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001  8:03  8:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 27 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001  8:04  8:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 26 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001  8:06  8:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001  8:08  8:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:10  8:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 5 km Liberec,,Letná LI 0001  8:12  8:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:13  8:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:14  8:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:15  8:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:16  8:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:18  8:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:20  8:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:23  8:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001  8:25  8:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:26  8:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:27  8:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:28  8:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:30  8:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001  8:31  8:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  8:32  8:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  8:33  8:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 12 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  8:34  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  8:35  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  8:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,