DETAIL spoje: 545024 / 42

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 1 km Liberec,,Letná LI 0001  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:38  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 3 km Liberec,,Sokolská LI 0001  8:42  8:42 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 4 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:47  8:47 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 5 km Liberec,,Košická LI 0001  8:49  8:49 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 5 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:50  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:51  8:51 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 6 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 7 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 7 km Liberec,,Slovanská LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 7 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 8 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 8 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 9 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  9:02 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,