DETAIL spoje: 545024 / 58

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53535 29 0 km Liberec,Radčice, LI 0001 10:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 28 0 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001 10:03 10:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 27 1 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001 10:04 10:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53614 26 2 km Liberec,,U Lípy LI 0001 10:06 10:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53522 25 3 km Liberec,,U Radčického potoka LI 0001 10:08 10:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 22 4 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 10:10 10:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 21 5 km Liberec,,Letná LI 0001 10:12 10:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 20 5 km Liberec,,Hrdinů LI 0001 10:13 10:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 19 5 km Liberec,,Vrchlického LI 0001 10:14 10:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 18 6 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001 10:15 10:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 17 6 km Liberec,,U Dvora LI 0001 10:16 10:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18172 16 7 km Liberec,,Sokolská LI 0001 10:18 10:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 7 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 10:20 10:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 8 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 10:23 10:23 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 9 km Liberec,,Košická LI 0001 10:25 10:25 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 9 km Liberec,,Melantrichova LI 0001 10:26 10:26 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 9 km Liberec,,Čechova LI 0001 10:27 10:27 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 10 km Liberec,,Mostecká LI 0001 10:28 10:28 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 11 km Liberec,Rochlice, LI 0001 10:30 10:30 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 11 km Liberec,,Slovanská LI 0001 10:31 10:31 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 11 km Liberec,,Na Srázu LI 0001 10:32 10:32 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 11 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001 10:33 10:33 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 12 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001 10:34 10:34 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 12 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001 10:35 10:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 12 km Liberec,,Mařanova LI 0001 10:36 10:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 13 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001 10:38 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v pracovních dnech,