DETAIL spoje: 545024 / 86

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 1 km Liberec,,Letná LI 0001  8:54  8:54 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 1 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 2 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 2 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 2 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 15 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001  9:01  9:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  9:04  9:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 6 km Liberec,,Košická LI 0001  9:07  9:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 6 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 6 km Liberec,,Čechova LI 0001  9:09  9:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 7 km Liberec,,Mostecká LI 0001  9:10  9:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 8 km Liberec,Rochlice, LI 0001  9:11  9:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 8 km Liberec,,Slovanská LI 0001  9:12  9:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53296 6 8 km Liberec,,Na Srázu LI 0001  9:13  9:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 8 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  9:14  9:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 9 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  9:15  9:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 9 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  9:16  9:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 9 km Liberec,,Mařanova LI 0001  9:17  9:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 10 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  9:18 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,