DETAIL spoje: 545024 / 91

Základní informace:

Linka: 545024IDOS
Název: Doubí sídliště - Fügnerova - Pavlovice křižovatka - Radčice
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 53300 1 0 km Liberec,Doubí,sídl. LI 0001  8:35 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53299 2 0 km Liberec,,Mařanova LI 0001  8:36  8:36 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47501 3 1 km Liberec,Vesec,U Střediska LI 0001  8:37  8:37 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53298 4 1 km Liberec,Vesec,samoobsluha LI 0001  8:38  8:38 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53297 5 1 km Liberec,,Jeřmanická LI 0001  8:39  8:39 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53295 7 2 km Liberec,,Slovanská LI 0001  8:40  8:40 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18201 8 2 km Liberec,Rochlice, LI 0001  8:41  8:41 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51665 9 3 km Liberec,,Mostecká LI 0001  8:43  8:43 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18160 10 3 km Liberec,,Čechova LI 0001  8:44  8:44 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51660 11 4 km Liberec,,Melantrichova LI 0001  8:45  8:45 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18167 12 4 km Liberec,,Košická LI 0001  8:46  8:46 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 13 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001  8:48  8:50 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 14 6 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001  8:52  8:52 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 16 6 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001  8:53  8:53 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18178 19 7 km Liberec,,U Dvora LI 0001  8:55  8:55 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53305 20 8 km Liberec,,Dopravní hřiště LI 0001  8:56  8:56 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53304 21 8 km Liberec,,Vrchlického LI 0001  8:57  8:57 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47493 22 9 km Liberec,,Hrdinů LI 0001  8:58  8:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 47495 23 9 km Liberec,,Letná LI 0001  8:59  8:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 24 10 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001  9:00  9:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53612 25 11 km Liberec,,Obzor LI 0001  9:02  9:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53613 26 11 km Liberec,,Janův Most LI 0001  9:03  9:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53537 29 12 km Liberec,Radčice,rozc. LI 0001  9:06  9:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53536 30 13 km Liberec,Radčice,Jedlová LI 0001  9:08  9:08 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53535 31 13 km Liberec,Radčice, LI 0001  9:09 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,