DETAIL spoje: 545025 / 107

Základní informace:

Linka: 545025IDOS
Název: Broumovská - Fügnerova - Ruprechtice náměstí - Ruprechtice sídliště
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 0 km Liberec,,Broumovská LI 0001 11:59 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 0 km Liberec,,Plátenická LI 0001 12:00 12:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 1 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 12:01 12:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 4 1 km Liberec,,Sametová LI 0001 12:02 12:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 5 1 km Liberec,,U Lomu LI 0001 12:04 12:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 2 km Liberec,,Textilana LI 0001 12:05 12:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 3 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 12:08 12:10 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 4 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 12:12 12:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51706 9 4 km Liberec,,Sokolská u zdi LI 0001 12:13 12:13 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 11 5 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 12:14 12:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 12 5 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 12:15 12:15 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 13 5 km Liberec,,U Jelena LI 0001 12:16 12:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 15 6 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 12:17 12:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53538 16 6 km Liberec,Ruprechtice,nám. LI 0001 12:19 12:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 17 7 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 12:20 12:20 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 18 7 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 12:21 12:21 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53616 19 8 km Liberec,Pavlovice,Na Pískovně LI 0001 12:22 12:22 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 33396 21 9 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 12:25 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,