DETAIL spoje: 545025 / 112

Základní informace:

Linka: 545025IDOS
Název: Broumovská - Fügnerova - Ruprechtice náměstí - Ruprechtice sídliště
Dopravce: Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s.
Mrštíkova 3, 461 71 Liberec III

Zastávky spoje:

Identifikátor zastávky (IDCIS)kmNázev zastávkyOkresZóna IDOLPříjezdOdjezd
Ukaž zastávku v mapě 33396 21 0 km Liberec,Pavlovice,křiž. LI 0001 12:58 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51958 20 1 km Liberec,,Jiráskova LI 0001 13:00 13:00 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51680 18 2 km Liberec,Ruprechtice,sídl. LI 0001 13:01 13:01 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18209 17 2 km Liberec,Ruprechtice,Hlávkova LI 0001 13:02 13:02 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51690 15 2 km Liberec,Ruprechtice,U Beránka LI 0001 13:03 13:03 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18171 14 3 km Liberec,,Rychtářská LI 0001 13:04 13:04 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51691 13 3 km Liberec,,U Jelena LI 0001 13:05 13:05 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51681 12 3 km Liberec,,Ruprechtická LI 0001 13:06 13:06 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18177 11 4 km Liberec,,Tržní nám. LI 0001 13:07 13:07 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51668 10 4 km Liberec,,Nám.Dr.E.Beneše LI 0001 13:09 13:09 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18174 8 5 km Liberec,,Šaldovo nám. LI 0001 13:11 13:11 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18164 7 5 km Liberec,,Fügnerova LI 0001 13:12 13:12 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18176 6 6 km Liberec,,Textilana LI 0001 13:14 13:14 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 18179 5 7 km Liberec,,U Lomu LI 0001 13:16 13:16 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 53246 4 7 km Liberec,,Sametová LI 0001 13:17 13:17 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51666 3 8 km Liberec,,Na Kačírku LI 0001 13:18 13:18 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51677 2 8 km Liberec,,Plátenická LI 0001 13:19 13:19 IDOS
Ukaž zastávku v mapě 51637 1 8 km Liberec,,Broumovská LI 0001 13:20 IDOS

Časové omezení spoje:

- Spoj jede v neděli a ve státem uznané svátky, v sobotu,